linky
 

Aktuality

Nový web www.BezpecneNaKole.cz je plně funkční!

Nový web www.BezpecneNaKole.cz je plně funkční!

Kalendář spuštěn

Nyní můžete sami upravovat či aktualizovat profil vašeho klubu, přidávat nové akce do kalendáře, a doplňovat či měnit informace o nich. Přihlašovací okno najdete v sekcích Kluby a target="_blank"Akce. Pro přihlášení používejte váš email a heslo uvedené v emailu potvrzujícím registraci.

První soutěž

Nové návštěvníky lákáme na první z řady připravovaných soutěží. Vyhrávají úplně všichni! Ať odpovíte správně nebo ne, získáte slevu na nákup vybavení u specialistů na dětskou cyklistiku ve Skibi.cz

Sdílejte i vy následující odkaz s příznivci vašeho klubu a účastníky vašich závodů: http://www.bezpecnenakole.cz/souteze/vyhrajte-poradnou-prilbu

Facebook a Instagram

Pro aktuální informace sledujte naši stránku https://www.facebook.com/BezpecneNaKole sledovanou více než 20.000 příznivci. Rádi budeme sdílet pozvánky na vaše akci i jiné zajímavé příspěvky. Přidejte si náš profil do oblíbených a posílejte nám do zpráv vaše tipy na akce či novinky o vašem klubu.

Jsme také na Instagramu! Najdete nás jako bezpecne_na_kole

Nejbližší akce

Kalendář akcí

<<  Červenec 2018  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Sledujte nás na FB

Podporuje nás

Poslední komentáře

Cyklo odkazy

www.facebook.com/BezpecneNaKole
Facebook stránka: Cílem akce je naučit děti, jak se zachovat v neočekávaných situacích a seznámit je se základními bezpečnostními pravidly .

© Copyright 2018 SK EDIE TEAM, Created by Webdesign ekART, Vsetín and Tom Vild