linky
 

Aktuality

Návod na cestu do Hrachovce

Ahoj

Posílám ještě jednoduchý návod jak a kudy se dostat ke startu závodu v Hrachovci.

Nejjednodušší cestou na dojetí i na vysvětlení, podle mého názoru, je odbočka na místní část Hrachovec, kterou najdete na spojnici mezi Valašským Meziříčím a Rožnovem pod Radhoštěm. Bílé dopravní značení „ Hrachovec“ směruje ze směru od Valašského Meziříčí doprava na lanový most přes řeku Bečvu ( ze strany od Rožnova – doleva).

Od tohoto orientačního bodu pojedete rovné 3 kilometry po hlavní cestě až na místo startu. Nikde neodbočujete z hlavní silnice a neustále stoupáte. Cesta se poslední stovky metrů zužuje až na šířku jednoho vozidla, proto dávejte pozor na případná protijedoucí vozidla a po cestě Vás také potká  pár retardérů a děr. Na místě startu potom dbejte informaci od pořadatelů, aby jste nám nezůstali stát v bezprostřední blízkosti tratí. Ti, kteří by z nějakého důvodu chtěli stát na příjezdové cestě by si měli uvědomit, že zúží jedinou příjezdovou komunikaci, proto buďte ohleduplní na ostatní. Pro jistotu ještě upozorním na loňský incident u posledního domku před místem startu, kde někteří majitelé vozidel zaparkovali přímo před vraty a majitelé se cítili omezeni ve výjezdu a volali městskou policii. Tak doporučuji se tomuto místu vyhnout úplně v celé délce budovy.

Těšíme se na Vaši účast a držte palce, ať vyjde počasí…

Ivan Machulka

 

Nejbližší akce

Žádná aktuální akce.

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Sledujte nás na FB

Podporují nás

Force

FORCE - beForce

SAMOHÝL MOTOR

SAMOHÝL MOTOR

Poslední komentáře

Cyklo odkazy

www.facebook.com/BezpecneNaKole
Facebook stránka: Cílem akce je naučit děti, jak se zachovat v neočekávaných situacích a seznámit je se základními bezpečnostními pravidly .

© Copyright 2022 SK EDIE TEAM, Created by Webdesign ekART, Vsetín and Tom Vild