linky

O nás

Vážení sportovní přátelé,

Dovolte abychom Vás touto cestou v krátkosti seznámili s činností našeho SK EDIE TEAM Vsetín. 

Proč EDIE?

"EDIE Team" původně vznikl někdy na počátku devadesátých let. V té době se parta nadšenců účastnících se různých sportovních amatérských akcí inspirovala při hledání svého jména populárním anglickým skokanem na lyžích. Jeho jméno je Edie Edwards " Orel". S přibývajícími roky a rostoucími ratolestmi se původní členové rozhodli "legalizovat" původní amatérské nadšení a podali žádost o registraci SK EDIE TEAM Vsetín na ministerstvu vnitra.

SK EDIE TEAM je zaměřen na cyklistiku a lyžování. Nabízíme tak talentované mládeži možnost pravidelně trénovat v tomto sportovním odvětví a účastnit se kvalitních závodů.

Pilotní akcí SK EDIE TEAMu pro širokou sportovní veřejnost je již tradiční seriál závodů na horských kolech , který nese jméno "Valašský pohár MTB mládeže". Tohoto seriálu se účastní sportovní mládež ze všech koutů Moravy, ale také ze Slovenska, Polska a Čech. Součet závodníků během celého seriálu přesahuje číslo 1300 a každý rok stoupá. Akce je již velmi populární. Ve zdejším regionu je anoncována místními periodiky ( Vsetínské noviny, Naše Valašsko, Jalovec apod.) , rádiem, ale také místní televizí.

Loga sponzorů jsou uváděna na plakátech, letácích, na mantinelech v oblasti startu a cíle, na reklamním panelu za stupni vítězů a mluveným slovem během jednotlivých závodů. Sponzoři dle svého času jsou srdečně zváni k předávání cen vítězů. Jméno generálního sponzora nese jméno celého poháru. 

Pokud se rozhodnete jakoukoliv formou pomoci také podpořit úsilí SK EDIE TEAMu, děkujeme Vám.

Za SK EDIE TEAM Vsetín
Mgr. Luděk Hryciow

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sledujte nás na FB

Podporují nás

Force

FORCE - beForce

SAMOHÝL MOTOR

SAMOHÝL MOTOR

© Copyright 2023 SK EDIE TEAM, Created by Webdesign ekART, Vsetín and Tom Vild