linky
 

Aktuality

Report, fotky a výsledky Valašský pohár Semetín 28.6.2014

Ahoj.

Poslední závod letošního ročníku je za námi. Doufám, že se aspoň trochu líbil. Pro mě osobně je Semetín momentálně nejhravější tratí seriálu. Poměrně slušně si na ní a v areálu mákli ti, kteří to pomáhali vše nachystat. V areálu vznikly pěkné bajkové sekce s povrchem zpevněným vápencovou drtí, a které budete moci využívat téměř „kdy Vás napadne“. Asi se v této chvíli sluší poděkovat Luboši Palovi, který mj. kvůli Vám snížil hladinu v bazénu a pstruhy vyhnal do jeho spodní poloviny, a jeho tátovi Ivanovi, klukům z Planet Bike Radkovi Palovi a Luboši Zavadilovi, správci lesů Mirkovi Macíkovi. Obecně se o Vás starali při stavbě všech tratí, během závodů  a jejich úklidu ,mimo mou maličkost, dědové Ivan Machulka starší a Ludva Škorňa, spíkr Dušan Solař s Erikem Solařem a Luděk Zeťák. Pokud máte připomínky k  pořadí na trati, potom se obraťte s reklamacemi na Vojtu Vašíčka staršího a mladšího a Dušana Musila. Pokud jste přišli k nějakým šrámům, tak o ty se zpravidla postaraly holky z Červeného kříže Zdena Švagerová, Otílie Diblíková, Věra Chrobáková, Blaža Čunková. Prezentaci, sběr čísel, občerstvení, diplomy, předávání cen měly obvykle na svědomí Blanka, Lenka, Petra a Eva. O hromadu věcí, zejména zajištění letáků, diplomů, plakátu, výrobu medailí, a hromadu ptákovin se postaral Luděk Hryciow. Samozřejmě čas od času také někdo vypomohl z externistů a spolupořadatelů a také z řad obecních úřadů. Tak popořadě… Díky Valmezákům okolo Dana Kolovratníka z Bike Pro Racing, dík obci Halenkov, zejména starostovi  a kamarádovi Jirkovi Lušovskému, díky obci Ratiboř, paní starostce Sklenské, panu Juráňovi, pánům Bělíčkovi, Musilovi a dalším, kteří pomohli zajistit trať a areál v Ratiboři, a nesmím zapomenout na výraznou pomoc ze strany města Vsetína a lidí se Vsetínem nějakým způsobem spjatých, kteří nám výrazně pomohli. Snad nezapomenu nikoho jmenovat a pokud ano, snad se neurazí. Takže díky Romanu Kalabusovi, který Vám mj. povykládal o blízkých trailech v nedaleké Bike Aréně Vsetín, která se nachází v bezprostřední blízkosti Semetínského areálu a který slouží jako základna celé BAV  a vůbec celém Specialized Bike Resortu Valašsko o němž si mj. můžete přečíst v posledním 7. čísle časopisu Velo. Díky Standovi Pavelcovi, Pepovi Slovákovi, Luboši Střelcovi, Ondřeji Slámovi a dalším. Z krajského úřadu Zlínského kraji je potřeba poděkovat také Tomáši Dudovi, Veronice Bystroňové a Filipu Pastuszkovi. No a aby to bylo kompletní o webovky se nám celý rok stará Jindra Ekart. Dík Jindro. Jo a málem bych zapomněl na výsledkový servis v režii Radka Navrátila ( www.casomeric.com) a Zuzky. Tituly všech zmíněných neuvádím a snad to v této souvislosti není důležité. Díky všem.

Do posledního závodu se přihlásilo 170 závodníků. Vzhledem k tomu, že ve stejném termínu se konalo společné silniční Mistrovství ČR a SR ve Slavkově, 24 hodinovka na Bystřičce a Adrenalin Cup na Lysé, tak to je asi solidní účast. Počasí ideální, sluníčko mělo s námi trpělivost. Gulášek, kýta, cigára, klobásy, pivko…

Mě osobně se velice líbily závody Přípravek II, kluků i holek – tam to byla velice taktická a napínavá bitva, sem tam i se slzami. Hodně se mi také líbili Mladší žáci a potom závod kategorie Muži I, kterou vyhrál skvělým způsobem Michal Kotrla, a kterou nám zpestřila účast mistra světa v MTBO Kryštofa Bogára akuálně hájícího barvy BETCH.nl Superior Brentjens MTB Racing.

Pro letošní rok jsem zase malinko obměnil vzhled „pohárů“. Celkoví vítězové jednotlivých kategorií dostali olovnatý křišťál z Valašské Belé a nějaké drobnosti za poslední závod.

Tak co dodat. 15. ročník je za námi… A já si zase můžu říci „konečně“. A konečně si můžu užívat pohody na  závodech, které pořádají jiní. Ale musím se k něčemu přiznat. Po letošním Semetíně se mi začala do hlavy vkrádat myšlenka na Český pohár…

Díky i Vám všem účastníkům, bez Vás by to nemělo smysl.

Ahoj

Ivan Machulka

Fotky ze závodu

Celá fotogalerie

Výsledky závodu

Tady si můžete stáhnout kompletní výsledky závodů ze Semetína.

Komentáře   

Bauer
0 # fotoBauer 2014-10-09 08:45
Moc pěkný report, nebylo by k dispozici více fotek?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
Super User
0 # FotogalerieSuper User 2014-10-09 09:38
Ve fotogalerii najdete jen k tomuto závodu okolo 500 fotek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Nejbližší akce

Žádná aktuální akce.

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Sledujte nás na FB

Podporují nás

Force

FORCE - beForce

SAMOHÝL MOTOR

SAMOHÝL MOTOR

Poslední komentáře

Cyklo odkazy

www.facebook.com/BezpecneNaKole
Facebook stránka: Cílem akce je naučit děti, jak se zachovat v neočekávaných situacích a seznámit je se základními bezpečnostními pravidly .

© Copyright 2022 SK EDIE TEAM, Created by Webdesign ekART, Vsetín and Tom Vild