linky

Aktuality

Jak se dařilo Edíkům v posledních závodech

Sezóna 2019 se nám již pomalu ale jistě blíží ke konci, pořád se ale najdou chtiví Eďáci, kteří si rádi zazávodí.

Závody MTB u Opavy, běh v okolí Janové a taky dnes nejúspěšnější MTB závody v obci Police u Valašského Meziříčí.

Začněme závody MTBCross u stříbrného jezera u Opavy.
Zde náš klub měl zastoupení v podobě naší blondýnky Laury. Krásný výkon naší bajkerky, který byl okořeněn problémy s přehazovačkou, "stačil" na krásné stříbro.

Dva naši ogaři Tom a Ondra se byli dopoledne proběhnout na závodě Valachiarun u Janové.
Ondra makal a byla brambora. Tom ukázal, že umí nejenom na kole, ale umí i běhat a cinkl bronz.

Posledním dílkem do dnešní skládačky závodů byl Polický okruh - memoriál Ley Menšíkové.

V kategorii 0-5 let ukázal všem soupeřům záda Ondra, kdy se mu konečně sešla kategorie a zlato bylo na světě. (Není bez zajimavosti, že Ondra si dopoledne i zaběhal)
Druhá věková kategorie 6-8 let měla na startu kvarteto našich závoďáků. Ve velké konkurenci a malého technického zádrhelu si pro desítku dojel Dan. Na sedmičce skončil Maty s příslibem, že příště vyladí přehazování a bude to lepší. Na krásném pátém místě zajel Tom, který se super pral nejen s tratí ale i se staršíma bajkerama. (U Toma platí to, co u Ondry )
V děvčatech si krásným výkonem vyjela Nella zlato, a to za sebou nechala i skoro celou chlapskou konkurenci.
Holkám 9-11 let vévodila Ema, která jen potvrdila svojí stoupající výkonnost. Dělá trenérům velikou radost. U kluků byl vidět krásný souboj o první příčky,  kdy Honza přišel o první místo až v posledním kole. Cinkla dvojka . Adam vše kontroloval a na krk si pověsil bronz.
Poslední kategorie 12-14 a u nás zastoupená Lukášem a krásné druhé místo.
Dle trenéra Lukáše, který byl osobně přítomen v Policích, nezbývá než za dnešní výkony poděkovat.

Edíkům patří velký dík za výkony a prezentaci oddílu.