linky
 

Aktuality

Poslední závod Valašskokarpatská cyklotour na Ploštině

Poslední závod Valašskokarpatská cyklotour zavítal v sobotu 5.10. na Ploštinu, kde místní jednota Orel uspořádala tradiční zavírák uvedené série.
Předpověď počasí už od začátku týdne nevěstila nic dobrého, ale každý doufal, že to bude lepší... A bylo, krásné počasí, modro a po dešti ani památky. Tedy vlastně... to je asi jiný příběh... Už od brzkého rána se s oblohy snášel déšť, teplota nepřekročila osm stupňů a vlhko kam se podíváš...Ani tohle neodradilo skupinku Eďáků k účasti a že se jim to povedlo...

K výsledkům... Vyhráli vlastně všichni, kteří dojeli na Ploštinu a vydali se na závod...

Tom se při závodě s ničím nepáral a stylem start cíl si dojel pro zlato. Laura nám jela jak na výlet (pravda, počasí k tomu vybízelo) ale i tak to stačilo na stříbro. Nella si stoupla na trojku a Ella si dojela pro stříbrnou placku. Michal po startu z poslední řady ukázal, že se s ním musí do budoucna počítat a bral bronz. Maty sice dovalil ke konci startovního pole, ale zkušenost se počítá. Adam si v závodě, kde sešla pěkná konkurence dojel pro šestku. Eliška makala a stačilo to na bramboru. Katka nám udělala zase radost a stoupla si na nejvyšší stupínek. Ema předvedla opět velice kvalitní výkon a doplachtila na třetím místě.  Lukáš nám při konci sezóny ukazuje, že nabral parádní formu, ukázal celému poli záda a pověsil si na krk zlato. Ondra nám v chlapech udělal radost a bral zlato.

V celkovém pořadí VKCT bral Tom, Nella a Katka zlato ,  Eliška bronz  Lukáš a Ema stříbro ... Co dodat... Paráda .

Na závěr musíme velice poděkovat Zuzaně Navrátilové a jejímu muži Radkovi za udělání zázemí  (stany, čaj ve várnici, startovní čísla atd). Dalších několik palců nahoru patří Vladimíru Grygarovi a jeho ženě Janči za poskytnutí obytňáku pro naše "elitní" zavoďáky... Díky moc za děcka...

Poděkování patří i firmě Force a Cykloservis Machač ...

Fotografie najdete ve Fotogalerii - 2019 - Ploština.

 

 

Nejbližší akce

Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  911
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sledujte nás na FB

Podporují nás

Force
FORCE - beForce

Austin Detonator
Austin Detonator

SAMOHÝL MOTOR
SAMOHÝL MOTOR

Poslední komentáře

Cyklo odkazy

www.facebook.com/BezpecneNaKole
Facebook stránka: Cílem akce je naučit děti, jak se zachovat v neočekávaných situacích a seznámit je se základními bezpečnostními pravidly .

© Copyright 2023 SK EDIE TEAM, Created by Webdesign ekART, Vsetín and Tom Vild