linky
 

Aktuality

Velký závodní úspěch úspěch našeho sponzora FORCE z uplynulého víkendu.

V neděli 27. března vybojoval mladý, teprve 21-letý eritrejský jezdec Biniam Girmay z týmu Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux, vítězství na slavné jarní klasice Ghent-Wevelgem a stal se tak prvním africkým závodníkem v historii, jež ovládnul klasiku World Tour. V závěrečné části tohoto dlouhého závodu se dokázal Biniam probjovat do vedoucí skupiny čtyř závodníků v čele s Christophem Laportem, kde byl následně nejsilnější v posledních metrech závěrečného spurtu a proťal tak cílovou pásku jako první.

Nikdy jsem si nepředstavoval, že tento závod dokážu vyhrát, protože vím, jak těžké je závodit na vlámských klasikách bez zkušeností. Chci poděkovat svému týmu za důvěru. V každém závodě se mohu spolehnout na jejich podporu. Pokyny z týmového vozu byly rovněž velmi cenné. Až v závěrečných metrech jsem začal věřit ve vítězství. Odstartoval jsem svůj sprint s 250 metry do cíle, zavřel jsem oči a dal jsem do toho všechno, co mi zbývalo. Ještě si ani neuvědomuji, co se stalo, právě jsem se stal prvním africkým jezdcem, který vyhrál klasiku!

Není pochyb o tom, že Biniam je pro tým Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux obrovským přínosem. Již v loňském roce, kdy získal skvělé stříbro na Mistrovství světa v U23, bylo jasné, že další úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat. Sezóna 2022 sotva začala a první obrovské vítězství je na světě!

S pozdravem

TÝM KCK

Nejbližší akce

Žádná aktuální akce.

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Sledujte nás na FB

Podporují nás

Force

FORCE - beForce

SAMOHÝL MOTOR

SAMOHÝL MOTOR

Poslední komentáře

Cyklo odkazy

www.facebook.com/BezpecneNaKole
Facebook stránka: Cílem akce je naučit děti, jak se zachovat v neočekávaných situacích a seznámit je se základními bezpečnostními pravidly .

© Copyright 2022 SK EDIE TEAM, Created by Webdesign ekART, Vsetín and Tom Vild